Shopping cart

Şahmat Akademi Hakkında

Şahmat Akademi Nedir?
Neyi Farklı Yapıyoruz?

Biz Kimiz?

Şahmat Akademi, YKS sınavına hazırlanan öğrencilere geçmişte sınav tecrübesi bulunan ve derece yapmış öğrenciler tarafından rehberlik ve danışmanlık eğitimi vermeyi amaçlayan bunun dışında farklı hizmetler sunma misyonu da bulunan bir danışmanlık akademisidir. Şahmat Akademi, 21 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe öğrencilere ışık tutan Mavi Umut Eğitim Kurumlarının desteği ve önderliği ile kurulmuştur.

Neyi Farklı Yapıyoruz?

Şahmat Akademi olarak diğer firmalardan farklı olarak yaptığımız şey koçluk hizmetinin yanında öğrenciye oluşturulabilecek en konforlu çalışma ortamının ayarlanmasını sağlamamızdır. Oluşturduğumuz Şahmat Web Uygulaması ile deneyimli koçlarımız buluşunca, öğrencimize son derece faydalı olacağımızı düşünüyoruz.

Şahmat Web Uygulaması Nedir?

Şahmat Akademi Web Uygulaması, YKS sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik özenle oluşturulmuş bir uygulamadır. Koç-Öğrenci iletişiminin her aşamasının yürütülceği bu uygulamada öğrencinin işini kolaylaştıracak bir çok özellik mevcuttur. Haftalık ödev atama, geçmiş ödevleri görüntüleme, ödevleri gün gün planlama, ödev takvimi, koçla mesajlaşma gibi özellikler bunlardan bazılarıdır.

Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

EĞİTİM SEKTÖRÜNDEYİZ

21+ Yıl

ÖĞRENCİLERİMİZ

27,000+

KOÇLARIMIZ

13